Security raport – pilguheit ettevõtte keskmisele päevale

2015-an-average-day-desktop

Siin on link Check Pointi 2016 Security raportile, kust leiad parimad tavad ja konkreetseid soovitusi, kuidas oma organisatsiooni turvalisena hoida.

Loodame, et ka edaspidi leiad siit blogiartikklid, videod ja muu teave, mis aitavad Sul täiendada oma teadmisi küberturbest. Värskeima infoga kursis olemiseks liitu meie uudiskirjaga.

Kas Sinu võrk on turvaline?

Võrguliikluse survey/ Security Checkup –  teostame Sinu ettevõtte võrgus IP-võrguliikluse analüüsi, mis lõpeb detailse raportiga võrguliikluse ning leitud turvaprobleemide kohta ning meiepoolsete soovitustega. Survey tegemiseks seadistame Sinu ettevõtte võrku passiivse tulemüüri/võrgusensori, mis tuvastab ca 2 nädala jooksul kasutatavad teenused, protokollid rakenduste tasemeni ning nende mahud ja samuti võimalikud turvaprobleemid (botnetid, malware, viirused, jne).

Pakume Sulle tasuta võrgu turvalisuse analüüsi, mille töömaht on kuni 4h, ning mille raames saad esmase ülevaate oma võrgu turvalisusest. Soovi korral on võimalus survey ulatust ja põhjalikkust suurendada.