Küberturvalisus – Cisco 2017 küberjulgeoleku raport

Cisco avaldas iga-aastase küberjulgeoleku raporti, mis esitleb viimast küberturvalisuse tööstuse arengut, mille eesmärk on aidata organisatsioone ja kasutajaid end rünnakute vastu kaitsta. Cisco 2017 aasta küberjulgeoleku aruanne leiab, et ettevõtted  tunnevad jätkuvat finantsmõju, mis tuleneb turvaaukudest, rämpsposti mahtudest ja serverite turvaaukudest. Ennustatakse, et ülemaailmne IP liiklus suureneb  järgmise 5 aasta jooksul kolmekordselt. Loe, mida see tähendab turvalisuse jaoks Cisco 2017 küberjulgeoleku raportist.

Loodame, et ka edaspidi leiad siit blogiartiklid, videod ja muu teave, mis aitavad Sul täiendada oma teadmisi küberturbest. Värskeima infoga kursis olemiseks liitu meie uudiskirjaga.

Kas Sinu võrk on turvaline?

Võrguliikluse survey/ Security Checkup –  teostame Sinu ettevõtte võrgus IP-võrguliikluse analüüsi, mis lõpeb detailse raportiga võrguliikluse ning leitud turvaprobleemide kohta ning meiepoolsete soovitustega. Survey tegemiseks seadistame Sinu ettevõtte võrku passiivse tulemüüri/võrgusensori, mis tuvastab ca 2 nädala jooksul kasutatavad teenused, protokollid rakenduste tasemeni ning nende mahud ja samuti võimalikud turvaprobleemid (botnetid, malware, viirused, jne). Pakume Sulle tasuta võrgu turvalisuse analüüsi, mille töömaht on kuni 4h, ning mille raames saad esmase ülevaate. Soovi korral on võimalus survey ulatust ja põhjalikkust suurendada.