Elisa ärikliendiüksust asub juhtima Margus Vaino

Alates 20. juulist asub Elisa Eesti ärikliendiüksuse juhi ja juhatuse liikmena tööle senine Santa Monica Networks tegevjuht Margus Vaino.

Elisa tegevjuht Sami Seppäneni sõnul on Margus Vaino end suurepäraselt tõestanud juhtides Eestis üle kümne aasta edukalt turvalisi võrgu- ja andmekeskuste lahendusi pakkuvat ettevõtet Santa Monica Networks. „Eelmisel aastal Elisa ja Santa Monica Networks liitusid ning järgmiseks loomulikuks sammuks ongi kahe ettevõtte kompetentside ühendamine meie äriklientide paremaks teenindamiseks. Elisal ja Santa Monica Networksil on palju kattuvaid kliente ning näeme, et suudame üheskoos oluliselt rohkem tõhustada klientide äriprotsesse ning toetada ettevõtteid digitaliseerimisel,“ rääkis Elisa tegevjuht.

Elisa ärikliendiüksuse juht Margus Vaino märkis, et Elisa on olnud edukas äriklientidele telekomiteenuste pakkumisel ning Santa Monica Networks omakorda on turuliider infrastruktuuri lahenduste pakkumisel eraettevõtetele ja riigisektorile. „Elisa ärikliendiüksuse edasine visioon on kaasa liikuda turu oluliste trendidega ning aidata riigi- ja äriettevõtetel edukalt läbi viia digitaliseerimise protsesse,“ ütles Margus Vaino. „Digitaliseerumine, tehnoloogia kiire areng ning ettevõtete kasvavad spetsiifilised vajadused suurendavad IT olulisust ning telekommunikatsiooniteenuste ja IT-lahenduste üheks kombineerimine on loomulik samm edasi meie klientide äritegevuse toetamisel.“

Sami Seppänen rõhutas Elisa üha kasvavat rolli Eesti telekommunikatsiooni turul. „Oleme olnud Eesti telekomituru kiireim kasvaja nii käibes kui ka kliendiarvus ning  läbi selle saavutanud turuliidri positsioonid erakliendi ja kõnekaardi ning TV-teenuste segmentides. Tahame kasvatada oma osakaalu ka ärikliendi segmendis ning valitud strateegia võimaldab meil seatud eesmärki ka saavutada,“ kinnitas Elisa tegevjuht.

Margus Vaino on lõpetanud Tartu Ülikooli ärijuhtimise ja panganduse erialal ning jätkanud õpinguid EBSis rahvusvahelise ärijuhtimise erialal. Aastatel 2005-2007 töötas Margus Vaino Santa Monica Networks Groupi juhatuse esimehe ning 2005-2018 Santa Monica Networks AS juhatuse liikmena. Enne seda töötas Margus Vaino Falck Eesti tehnika osakonna direktorina.

Senine Elisa ärikliendiüksuse juht Jüri Teemant otsustas teha karjääris  kannapöörde ning võtta vastu väljakutsed uues valdkonnas.

Elisa Eesti AS (www.elisa.ee) on Elisa kontserni osa ning turuliider Eestis telekomiteenustes erakliendi ja kõnekaardi segmendis. Samuti on Elisa juhtiv tasulise TV-teenuse ja suuruselt teine interneti püsiühenduse teenuse pakkuja Eesti turul. Koos Santa Monica Networksiga loob ettevõte klientidele turvalisi võrgu- ja andmekeskuste lahendusi. 1000 töötajaga suurettevõtte siht on saada suurimaks kommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõtteks Eestis. Elisa pakub kõikidele klientidele mobiilside, interneti püsiühenduse ja TV-teenuseid ning aitab ettevõtetel ja avalikul sektoril kasvatada efektiivsust ja turvalisust võrgu- ja IT infrastruktuurilahenduste abil. Ettevõtte käive oli 2017. aastal 157,9 miljonit eurot.

Lisateave:

Marika Raiski, Elisa suhtekorraldusjuht
tel +372 5657 5777; marika.raiski@elisa.ee
www.elisa.ee