Igimuutuv digimaailm: kuidas jääda ellu ja pidada sammu uusimate tehnoloogiatega?

Igimuutuv digimaailm: kuidas jääda ellu ja pidada sammu uusimate tehnoloogiatega?

Digitaliseeruvas maailmas tuleb sammu pidada trendidega, mis lõhuvad vanu hoiakuid ja ärimudeleid. Sel sügisel toimuval Tech Day’l vaatleme, kuidas leida uute tehnoloogiate abil just Sinu ettevõttele sobivad muudatused, neid ellu viia ja nende abil oma äri kasvatada.

Ootame Sind osalema 13. septembril Tallinnas toimuval Eesti suurimal tehnoloogiakonverentsil, kus toome kokku parimad ideed, asjatundjad ja lahendused. Ühiste teadmiste ja kogemuste abil loome digitaalse ökosüsteemi, aitamaks muuta ühiskond turvalisemaks, teadlikumaks ja kaasaegsemaks.

Käesoleva aasta Tech Day peateema on transformatsioon, kus vaatleme tehnoloogia ja digitaalse revolutsiooni mõju, riske ning võimalusi laiemas kontekstis: ettevõtetele, ärisektorile, ühiskonnale. Püüame leida vastuse küsimusele, kuidas uute tehnoloogiate kaudu transformeeruvas maailmas ellu jääda.

Kuuel paralleelsessioonil saab kuulata kümneid eksperte üle Euroopa, kes jagavad enda praktilisi kogemusi juhtimise, tehnoloogia, innovatsiooni ja turvalisuse kohta. Kaasa saab lüüa praktilistes töötubades ja aruteludes.

Tech Day 2018 toimub 13. septembril Tallinnas Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses. Tech Day on välja kasvanud Santa Monica Networksi (SMN) poolt korraldatud konverentsist Security Day –  millest on 13 aasta jooksul saanud Eesti suurim tehnoloogiavaldkonna inimeste kohtumispaik. Konverentsi osalejate hulgas on IT-spetsialistid, IT-juhid, ettevõtete juhid, tehnoloogiahuvilised ning tehnoloogia valdkonna arvamusliidrid.

Konverentsi veebileht: https://techdayconference.eu

Piletimüük: https://fienta.com/techday