IT taristu analüüs – tasuta!

Kasuta meie teadmisi enda IT taristu kasuks!

Pakume Sinu valikul ühte järgmistest professionaalsetest IT taristu ülevaatustest, mille raames anname Sulle tasuta kiire ja kompaktse ülevaate IT-taristu vastava valdkonna hetkeseisust ning toome välja kitsaskohad ja võimalused antud valdkonna parendamiseks.

Probleemid WiFi või võrguga?

Wifi survey – Sinu ettevõtte traadita võrgu üldine ülevaatus, detailne raport ja soovitused. Ülevaatus sisaldab mh leviala kaardistust (heatmap), kanalite kattuvuse tuvastamist, kasutatavate 802.11 standardite kasutust, datarate’ide analüüsi, 2.4GHz ja 5GHz spektri ülevaatust.

Võrgu ülesehituse/ topoloogia survey – vaatame üle Sinu arvutivõrgu füüsilise ja loogilise ülesehituse, seadmed ning topoloogia. Võrdleme seda parimate praktikatega ja anname soovitusi, et kogu lahendus vastaks seatud töökindluse ja turvalisuse nõuetele.

Kas Sinu võrk on turvaline?

Võrguliikluse survey/ Security Checkup –  teostame Sinu ettevõtte võrgus IP-võrguliikluse analüüsi, mis lõpeb detailse raportiga võrguliikluse ning leitud turvaprobleemide kohta ning meiepoolsete soovitustega. Survey tegemiseks seadistame Sinu ettevõtte võrku passiivse tulemüüri/võrgusensori, mis tuvastab ca 2 nädala jooksul kasutatavad teenused, protokollid rakenduste tasemeni ning nende mahud ja samuti võimalikud turvaprobleemid (botnetid, malware, viirused, jne).

Tasuta survey töömaht on kuni 4h, mille raames saad esmase ülevaate. Soovi korral on võimalus survey ulatust ja põhjalikkust suurendada.

Oled ekspert või IT alal tagasihoidlikum, võta meiega ühendust ja küsi julgesti!

Miks valida IT-taristu analüüs meilt?

  • Selge ülevaade – saad kiire ja kompaktse ülevaate IT-taristu vastava valdkonna hetkeseisust.
  • Sisend äriotsuste tegemisel – aitab paika panna Sinu ettevõtte arenguplaanid, investeeringud, eelarved, teekaardid jmt.
  • Profipilk hetkeseisule – analüüse koostavad ja teostavad suure kogemusega sertifitseeritud spetsialistid.
  • Kõikehõlmav haare – katame enamiku IT-taristu valdkondadest: andmeside- (sh wifi) ja pilvelahendused, andmesalvestus (storage), serverid ja virtualiseerimine.