11.05 Hommikuseminar F5 ja peidetud aarded – Kas tulemüüri polegi vaja?

F5 ja peidetud aarded

Santa Monica Networks ja F5 kutsuvad Sind osalema hommikuseminarile, 11. mail kl 08:30:00 – 13:00, Öpiku Konverentsikeskuses. 

Viimaste aastate jooksul on F5 tarkvarauuendused toonud endaga kaasa hulgaliselt uusi ja laienenud häälestusvõimalusi ning mõningaid olulisi muutusi, mis võivad olla jäänud tähelepanuta nende jaoks, kellel hommikukohvi kõrval on lugemiseks päevauudised, mitte F5 “Release Notes.”

Esimeseks aardeleiuks on n-ö maastleitud võimalused ja vahendid, mis TMOS ja LTM uuendustega on tekkinud ja millest paljusid pole varem kas üldse olemas olnud, pole neid vaja olnud kasutada või on nende kasutamine olnud keerukam või ressursinõudlikum kui praegu. Teise aardeleiuna räägime sellest, kuidas interneti- või andmekeskuse teenuseid “serveeriv” BIGIP võimaldab AFM mooduli abil kokku hoida eraldi tulemüüri arvelt ja lihtsustada võrgu ülesehitust ja haldust.

Päevakava

08:30- 9:00 Registreerimine ja hommikukohv

9:00-9:50 TMOS ja LTM viimaste aastate uuendustesse peidetud aarded- Seminari presentatsioon: F5 ja peidetud aarded – Kas tulemüüri polegi vaja?

Mida teha kõigi nende kastikeste, nuppude ja lahtritega, mis on viimasel kolmel aastal BIGIP tarkvarauuenduste käigus kasutajaliidesesse tekkinud? On neist kasu? On neil mõtet? Millised neist igapäevasesse kasutusse võtta?

9:50-10:45 BIGIP otse vastu internetti. Kas tulemüüri polegi vaja?

Kuidas erinevad üksteisest võrgu kaitsmine ja teenuste kaitsmine? Advanced Firewall Module AFM teeb BIGIP’st teenuste kaitsmiseks täisväärtusliku L2-L4 tulemüüri. AFM’i töö ja võimalused, haldamine, koostöö LTM’iga.

10:45-11:00 Kohvipaus

11:00-12:00 BIGIP otse vastu internetti. Kas tulemüüri polegi vaja?

Näited elust enesest.

12:00-13:00 Lõunasöök

Räägivad-näitavad SMN insenerid Tarmo Mamers ja Heigo Mansberg.

Seminari ettekanded on eesti keeles.

Osalejate arv on piiratud, seega broneeri endale koht juba täna! 

Liitu ka meie uudiskirjagakuhu saadame sulle tulevaste ürituste kutsed ja lisainfot seminaride kohta.