Hedvig loob uusi võimalusi ettevõtte infosüsteemis. Vajadus portatiivsete rakenduste ja teenuste järele on loonud vajaduse uuendustele IT taristus, muutes oluliseks lihtsuse ja hajutatuse mida pilveteenuse pakkujad võimaldavad. Tekkinud on vajadus osaliselt või täielikult hajutatud süsteemide järele, mis omakorda nõuab muudatusi andmete käitluses. Hedvigi kaasaegne tarkvaral põhinev andmetalletuslahenduse skaleeruv arhitektuur lahendab haldusprobleemid hajutatud hübriidkeskkonnas.

Hedvig – See on süsteem, mis pakub sama efektiivselt toimivaid tarkvaralisi lahendusi nagu suured teenusepakkujad Amazon, Google ja Facebook.

Kliendid hindavad kõrgelt Hedvigi skaleeritavust, litsentseerimise lihtsust, riistvarast sõltumatust ja mitme andmekeskuse tõhusat tuge. Miks?

Soodsam, selgem ja paindlikum lahendus

  • Üks toode, üks versioon – ei mingeid kulusid täiendavale funktsionaalsusele täna ja tulevikus
  • Läbipaistev terabaidipõhine hind – selge ülevaade kuludest
  • Tarkvaraline lahendus – saad valida meelepärase serveriplatvormi ja seda vajadusel tulevikus muuta

Universaalsed tehnilised võimalused

  • Paindlik skaleeritavus – salvestusmaht on piiramatu
  • Multi-Workload – erinevat tüüpi teenuste ja lahenduste käitamine ühes keskkonnas. Puudub vajadus eraldada SAN, NAS, varundus, arhiveerimine ja nii edasi toodangukeskkonnast.
  • Võimalus jagada andmed pilve- ja/või teiste andmekeskuste vahel – võrreldes tavapäraste lahendustega hoiad kokku kettapinda
  • Võid rakendada ainult hyperscale-andmesalvestuslahendusena või hyperconverged-lahendusena, milles kasutatakse ära serverite jõudlus rakenduste tööshoidmiseks

Oleme 2016. aastast Hedvigi esimene koostööpartner Eestis ja Baltikumis.

Hedvig meist:

“Santa Monica Network always demonstrate excellent technical knowledge and customer focus based on trust and flexibility in everything they do. In a hyper fast moving market companies demand a more agile and efficient datacenter. In essens thats what SMN delivers.”

 Phil Williams, VP of Business development and channels