Santa Monica Networks on Peplink kuldpartner aastast 2013 omades sertifitseeritud eksperte nii müügi kui tehnika alal. Meie kliendid hindavad Peplink lahendusi erinevatel põhjustel, kuid peamiselt selle ainulaadse(patendi ootel) töökindla SpeedFusion VPN tunnelite, laia tootevalikuga LTE ruuterite ning seadmetega kaasa tuleva pilvepõhise Incontrol2 halduskeskkonna pärast.

SpeedFusion SD-WAN tunneli tehnoloogia liidab üheks loogiliseks tunneliks erinevad Interneti ühendused(LTE, WiFi, kaabel) tagades sellega suurema läbilase võime ning töökindluse. Valikus on erineva võimekusega seadmed, vajadusel võimaldades samaaegselt kasutusele võtta kõigi Eesti mobiilseandmeside pakkujate SIM kaardid.

Palju kiitust on saanud Incontrol2 halduskeskkond, mis võimaldab seadmeid provisioneerida, hallata ja monitoorida läbi keskse platvormi. Pilvepõhine Incontrol2 annab lihtsa ja kiire võimaluse platvormi kasutusele võtta, vajamata selleks keerukaid ja ajamahukaid installatsiooni töid.

Santa Monica Networkil on olemas demoseadmed, mille abil saame huvilistele näidata ja testimiseks pakkuda töötavat lahendust. Huvi korral võtke ühendust.