Pakume Sulle IT-lisatööjõudu või asjatundjate oskusteavet nii ühekordse projektina kui ka pideva koostööna. Oleme Sinu käsutuses, kui vajad ärilist või vajaduspõhist kaasamõtlemist. Toetame Sinu ettevõtte IT-taristu arengut alates eesmärkide püstitamisest ja tehniliste vajaduste kaardistamisest tööde teostuseni.

SantaCare Professionali teenused jagunevad

Projektipõhine teenus – ühekordsed tööd
Virtuaaleksperditeenus ehk VEX  – pidev vajadus spetsialisti järele või mõne rolli sisseostmine
IT-taristu survey – professionaalne analüüs

Miks valida SantaCare Professionali teenus

  • Meil töötavad kogenud sertifitseeritud spetsialistid – Sinu teenistuses on oma ala tõelised profid.
  • Spetsialistide lai tugivõrgustik – vajadusel kaasame Sinu ettevõttele pakutava lahenduse väljatöötamisse asjatundjaid ka teistest Santa Monica Networksi kontoritest. Enamikul meie spetsialistidest on mitu sertifikaati. Meil on ligikaudu 50 Cisco, 25 Juniperi, 10 HPE/Aruba, 10 VMware’i, 10 CheckPointi ja 10 F5 sertifitseeritud spetsialisti ning ka teiste tootjate spetsialiste.
  • Kõikehõlmav haare – katame enamiku IT-taristu valdkondadest: andmeside- (sh wifi) ja pilvelahendused, andmesalvestus (storage), serverid ja virtualiseerimine.
  • Kohalolu ka naaberriikides – meil on kontorid Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Nendes riikides teostame töid vajadusel kliendi juures kohapeal. Teenuseid, mis ei vaja füüsilist kohalolekut, osutame juba praegu globaalselt ja vajadusel ööpäevaringselt.
  • Paindlik hinnastamine – pakume Sulle optimaalseid lahendusi optimaalsetel tingimustel.