SMN :)

Eestis ja Soomes tegutsev IT-taristu täislahendusi pakkuv ettevõte

Pakume ettevõtetele töökindlaid ning turvalisi võrgu-, turva- ja andmekeskuste lahendusi koos tugiteenustega. Meie meeskonda kuuluvad oma ala parimad sertifitseeritud spetsialistid.

Üle 25 aasta kogemusi

Ettevõtte ajalugu ulatub aastasse 1989, kui Soome firma Santa Monica Software alustas kiirete ATM-võrkude ehitamist. Santa Monica Networks* sai oma praeguse nime aastal 2003. Tänaseks oleme kasvanud laiapõhjaliseks IT-ettevõtteks, kes tegutseb ka nõustaja ning koolitajana. Toome Sinuni usaldusväärsed IT-lahendused ja -teenused, mis aitavad kokku hoida Sinu väärtuslikku aega.

Võrkudest virtualiseerimiseni

Traadiga ja traadita võrkudest serverite ning andmesalvestuseni – pakume Sulle kõiki peamisi IT-taristu lahendusi. Töötame välja sobivaid lahendusi nii suurkorporatsioonidele kui ka väikeettevõtetele. Meilt saad tõhusa lahenduse ka siis, kui oled osaliselt või täies ulatuses kolinud oma IT-taristuga pilve või plaanid seda teha. Tänu laiapõhjalisele ekspertvõimekusele erinevates IT-valdkondades koostame just Sinu ettevõtte vajadustest lähtuva terviklahenduse.

Meie portfell sisaldab järgmisi IT-taristu lahendusi:

Soovime olla uudsete tehnoloogiliste lahenduste esimene pakkuja, soodustades Sinu ettevõttes uute ärimudelite tekkimist ja arengut.

Santa Monica partnerid

Meil on tagatud usaldusväärne ligipääs järgmiste tootjate inseneridele ja teadmistele: Cisco Systems, HPE, Juniper Networks, F5 Networks, Check Point, Palo Alto Networks, Scality, Elastifile, Infinera, Niksun, VMware, Blue Coat, Microsoft, Veeam.

*Santa Monica Networks tegutseb lisaks Eestile ka Soomes  Santa Monica Networks OY.  Teostame töid vajadusel kliendi juures kohapeal. Teenuseid, mis ei vaja füüsilist kohalolekut, osutame juba praegu globaalselt ja vajadusel ööpäevaringselt.

Jälgi meid Facebookis või liitu uudiskirjaga