Elisa ja SMN

Eestis ja Soomes tegutsev IT-taristu täislahendusi pakkuv ettevõte

Pakume ettevõtetele töökindlaid ning turvalisi võrgu-, turva- ja andmekeskuste lahendusi koos tugiteenustega. Meie meeskonda kuuluvad oma ala parimad sertifitseeritud spetsialistid.

Üle 25 aasta kogemusi

Ettevõtte ajalugu ulatub aastasse 1989, kui Soome firma Santa Monica Software alustas kiirete ATM-võrkude ehitamist. Santa Monica Networks* sai oma praeguse nime aastal 2003. Tänaseks oleme kasvanud laiapõhjaliseks IT-ettevõtteks, kes tegutseb ka nõustaja ning koolitajana. Toome Sinuni usaldusväärsed IT-lahendused ja -teenused, mis aitavad kokku hoida Sinu väärtuslikku aega.

Võrkudest virtualiseerimiseni

Traadiga ja traadita võrkudest serverite ning andmesalvestuseni – pakume Sulle kõiki peamisi IT-taristu lahendusi. Töötame välja sobivaid lahendusi nii suurkorporatsioonidele kui ka väikeettevõtetele. Meilt saad tõhusa lahenduse ka siis, kui oled osaliselt või täies ulatuses kolinud oma IT-taristuga pilve või plaanid seda teha. Tänu laiapõhjalisele ekspertvõimekusele erinevates IT-valdkondades koostame just Sinu ettevõtte vajadustest lähtuva terviklahenduse.

Meie portfell sisaldab järgmisi IT-taristu lahendusi:

Soovime olla uudsete tehnoloogiliste lahenduste esimene pakkuja, soodustades Sinu ettevõttes uute ärimudelite tekkimist ja arengut.

Santa Monica partnerid

Meil on tagatud usaldusväärne ligipääs järgmiste tootjate inseneridele ja teadmistele: Cisco Systems, HPE, Juniper Networks, F5 Networks, Check Point, Palo Alto Networks, Scality, Elastifile, Infinera, Niksun, VMware, Blue Coat, Microsoft, Veeam.

*Santa Monica Networks tegutseb lisaks Eestile ka Soomes  Santa Monica Networks OY.  Teostame töid vajadusel kliendi juures kohapeal. Teenuseid, mis ei vaja füüsilist kohalolekut, osutame juba praegu globaalselt ja vajadusel ööpäevaringselt.

Ühinenud Elisa ja Santa Monica Networks aitavad Sinu ettevõttel kasvada

Santa Monica Networks on juba aastaid olnud üks Eesti parimaid ja turvalisemaid võrgu- ja andmekeskuste lahenduste ning IT-teenuste pakkujaid. Elisa tugevus peitub kvaliteetsetes ja atraktiivsetes TV- ning telekomiteenustes.
Kahe valdkonna eksperdid ühinesid, et tuua oma äriklientideni personaalsetest vajadustest lähtuvad terviklahendused.

Võimendame Sinu äri

Meie eesmärk on enda kanda võtta kõik, mis puudutab sinu sideteenuseid, internetiühendust ja IT-ga seonduvat – ööpäevaringselt. Nii saad oma energia suunata tegevustesse, mis aitavad sul enda ettevõttes lisaväärtust luua.
Edaspidi toetavad sinu äri edu ja kasvu veelgi rohkem tippspetsialiste, kellelt saad head nõu, ning teenuseid, mis aitavad sul oma plaane ellu viia.

Tööta turvaliselt igal pool ja igal ajal

Edumeelse ettevõttena soovid olla tõsiselt võetav konkurent, seda ka tööjõuturu tingimusi arvestades. Aitame sul meeleldi ajaga kaasas käia, et saaksid tagada oma töötajatele paindliku ja turvalise võimaluse teha kaugtööd, viibigu nad parajasti Tallinnas, Oslos, Barcelonas või Tokyos.

  • Säilita ja jaga andmeid turvatud pilveteenusega Elisa Office 365.
  • Pea koosolekuid maailma eri paigus viibivate osalejatega – sind toetab Teams videolahendus.
  • Koonda kontorid ühtsesse võrku ja võimalda ligipääs sisevõrku ka kaugelt läbi meie VPN lahenduste.

Sul on Elisa ja Santa Monica Networksi ühinemise kohta küsimusi? Vaata üle korduma kippuvad küsimused.

Jälgi meid Facebookis või liitu uudiskirjaga