Sisevõrgust riikidevaheliste lahendusteni

Alustasime üle 25 aasta tagasi tegutsemist just võrgulahenduste ja -tehnoloogiate pakkumisega. Ehitame Sinu ettevõttele mistahes võrgulahenduse – alates sisevõrgust koos wifi, tulemüüri ja kaugtöö võimekusega kuni keeruliste lahendusteni, mis ulatuvad kümnetesse riikidesse ning tuhandete kasutajateni.

Oled väljakutse ees, et vaja ehitada uus võrk uude kontorisse või andmekeskusesse aga pole kindel, millest peale hakata – tehnoloogiatest või vajadustest või hoopis millestki kolmandast? Tuleme Sulle appi! Aitame uuendada olemasolevat või planeerida ning rajada uut turvalist arvutivõrku kontoritesse ja andmekeskustesse, peakontori ja harukontorite vahele, mobiilsete töökohtade jaoks.

Pakume Sulle võrgulahendusi järgmistes tehnoloogiates ja valdkondades:

Võrgu rajamine ja disain (LAN, WAN, VPN, switch’id, ruuterid)
Lihtne ja ideaalne on alustada tänapäevase turvalise võrgu rajamist n.ö. puhtalt lehelt aga tihti pole see võimalik – suudame välja töötada uue võrgudisaini/ arhitektuuri ka mitmes etapis, arvestades Sinu eelarve ja ressurssidega ning alustades kõige tähtsamate vajadustega. Seejuures kasutame järgmiste tootjate portfellis olevaid lahendusi:

  • Cisco, Juniper, HPE/Aruba, CheckPoint, VMware

Traadita võrgu ehk wifi lahendused
Kvaliteetne ja töötav wifi ehk traadita võrgu lahendus on tänapäeval iga töötaja ja kliendi ootus. Lõppkasutaja jaoks peab see töötama lihtsalt ja turvaliselt ning saame Sind aidata, et see ka tõepoolest nii oleks. Kriitilise tähtsusega selles protsessis on wifi kaardistamine (nn wifi survey), et leida vajalik tugijaamade arv ning nende optimaalsed asukohad. Meie wifi lahenduste portfellist leiab palju võimalusi: alates pilvepõhise haldusega lihtsatest ja soodsatest lahendustest kuni keerukate WiFi ja Bluetooth’i (BLE) kaudu asukohta määravate lahendusteni. Esindame wifi-lahenduste tootjate absoluutset tipptaset:

  • Cisco Aironet, Cisco/Meraki MR-seeria, HPE/Aruba 100/200/300 seeriad

Data Center switching
Andmekeskuse võrgulahendus ja selle aluseks olev baasvõrk (nn switched fabric) erineb nii nõuetelt kui vajadustelt kontori võrgulahendusest. See puudutab nii seadmete jõudlust ja läbilaset kui ka funktsionaalsust. Pakume Sulle järgmiseid tooteseeriaid:

  • Cisco Nexus-seeria, Juniper QFX-seeria, HPE Altoline / FlexFabric

Tulemüürid, IDS, IPS
Omame võrgu turvalahendustes laia kompetentsi ning tooteportfelli ning leiame Sulle vajaliku lahenduse järgmistelt tootjatelt:

  • CheckPoint, Cisco ASA, Juniper SRX

VPN-id: site-to-site VPN, SSL-VPN jne
Sul on vajadus harukontorid turvaliselt ja soodsalt ühendada peakontoriga või otsid töötajate jaoks lihtsat ent turvalist kaugtöölahendust? Aitame sind koostöös selle valdkonna tipptootjatega:

  • Cisco, Juniper, CheckPoint

Software Defined Network (SDN) ja Network Functions Virtualization (NFV), SD-WAN
Tarkvarapõhine võrk on võrgulahendustes tehnoloogiline suund, mis on tulnud, et jääda. NFV-lahendused on peamiselt teenusepakkujate võrkudes kasutusel olnud juba mõnda aega, aga üha rohkem on projekte ja huvi SDN lahenduste vastu ka suurklientidel. Pakume järgmisi tehnoloogiaid:

  • Cisco ACI, Cisco IWAN, Cisco-Meraki SD-WAN, VMware NSX, CheckPoint SDP/ vSEC, Juniper Contrail/NorthStar/NFX250

Secure Application Delivery, Application Delivery Networking
Koormusejaotur (load balancer) on olnud selle valdkonna tipptegija – F5 Networks – toodetele justkui sünonüüm. Tegelikkuses on F5 BigIP platvormi lahendused väga-väga palju enamat kui koormusejaoturid. Jah, ka see funktsionaalsus on jätkuvalt alles ning esmaklassiline, kuid F5 BigIP on keskendunud eelkõige rakendustele – nende turvalisusele väga erinevates aspektides ning kättesaadavaks tegemisele läbi paljude innovaatiliste tehnoloogiate. Tutvustame Sulle F5 lahendusi rõõmuga ja palun võta oma tarkvara arendusmeeskonnast ka keegi kaasa – usume, et suudame teid mõlemaid üllatada!

Võrgu monitooring ja automatiseerimine
Rutiinsete ja korduvate tegevuste automatiseerimiseks ning keerukate süsteemide halduse lihtsustamiseks pakume lahendusi meie kõikide tootjate valikust:

  • Cisco PRIME, Cisco/Meraki, Juniper Space, HPE IMC, VMware vRealize Orchestrator, F5 Big-IQ

Optikalahendused
Otsid võimekaid ja töökindlaid andmeside optikalahendusi andmekeskuste ja kontorite ühendamiseks samas linnas või pikemate vahemaade tagant ning Sulle on tuttavad märksõnad nagu WDM, CWDM, DWDM, MPLS-TP, Carrier Ethernet 2.0, 100G Optics? Pakume Infinera DTN-X/ XTM/ XTG seeria lahendusi väga erinevateks kasutusjuhtudeks.


IoT lahendused
Asjade internet ehk IoT on trend, mis ei peatu. IoT väärtusahelas keskendume peamiselt IoT lõppseadmete võrguühenduse lahendustele ja nende haldamisega seotud teemadele aga suudame kaasa rääkida koos tootjatega nagu Cisco, HPE ja Juniper ka paljudes teistes IoT teemades.